Jaguar XJS shooting brake


Guestbook

Date: 06/07/2022

Par: StewartMob

Titre: 핀페시아


핀페시아

—————

Date: 06/07/2022

Par: Anthonynaigh

Titre: 출장마사지

—————

Date: 06/07/2022

Par: DavidCoalp

Titre: 출장마사지

—————

Date: 06/07/2022

Par: Virgilpouri

Titre: сглобяеми къщи


—————

Date: 05/07/2022

Par: RobertSudge

Titre: 출장안마

—————

Date: 05/07/2022

Par: Anthonynaigh

Titre: 출장마사지

—————

Date: 04/07/2022

Par: Richardnor

Titre: kucasino


—————

Date: 04/07/2022

Par: LewisNop

Titre: gracious

Lightning never strikes twice in the same place.
There's none so blind as those who will not see.
Watched pot never boils - A.
As thick as thieves Link to proverb.
An ounce of prevention is worth a pound of cure.
Fish always stink from the head down Link to proverb.
Don't wash your dirty linen in public Link to proverb.

—————

Date: 04/07/2022

Par: Mohammed AL-Kuwari

Titre: Re: Confidential Information

Greetings.

I hope this message meets you well.

We are Gulf Business Service Limited, an Investment and Loan company seeking new business opportunities of mutual interest.

Presently I have the mandate of Sheikh Mubarak AL-Thani of Qatar to source for a partner abroad who can accommodate 350M USD and 150M USD for Investment. The sum is derived from a Supply Contract by a foreign company with Qatar Petroleum Company in Doha - Qatar.

I guarantee we shall implement this transaction under a legitimate arrangement without breaking the law by ensuring all legal certifications are secure prior to remittance of fund.

More details will follow upon your reply via Email: info@gulfbusinessservicelimited.com or WhatsApp: +971554845309

Regards,


Dr.Mohammed AL-Kuwari
Senior Financial Consultant
MSC Finance
Gulf Business Services Limited
Email: info@gulfbusinessservicelimited.com
WhatsApp: +971554845309

—————

Date: 03/07/2022

Par: Anikavoiz

Titre: ? want tо mеet ѕеrious mаn... (:

Hello аll, guуs? ? knоw, my message may be toо specifiс,
But my siѕter fоund nісе mаn hеre аnd thеу mаrried, sо how аbout mе?? :)
? аm 27 yearѕ old, Anіka, from Romаniа, ? know Еngliѕh аnd Gеrmаn lаnguаgеѕ alѕo
Аnd... ? hаve speсifіc diѕeaѕe, nаmеd nуmрhоmanіа. ?ho know whаt іs this, саn underѕtand me (bettеr tо ѕay іt immedіаtely)
?h уеѕ, ? cоok vеry taѕty! and ? love not only сoоk ;))
Im rеаl girl, nоt рrоѕtіtutе, and lookіng for serіouѕ аnd hot rеlatіonshiр...
Аnуwаy, уou сan fіnd my рrofilе hеrе: https://veroundtabfi.ga/user/25864/

—————

Date: 03/07/2022

Par: Briannof

Titre: НКЦПФР попереджає інвесторів

НКЦПФР попереджає інвесторів про ризики втрати грошей в “Центрі біржових технологій” та «ISRAEL INVESTMENTS LTD»
25.04.2019
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку попереджає інвесторів про ризики втрати грошей в “Центрі біржових технологій” та «ISRAEL INVESTMENTS LTD».

Ці “проекти” не отримували від Комісії жодних ліцензій, необхідних для здійснення інвестиційної діяльності чи надання послуг з цінними паперами та іншими фінансовими інструментами на території України. Також Комісія не надавала необхідних дозволів на розміщення реклами, яку обидва проекти активно замовляють.

Комісія вбачає в діяльності, види якої вказані на сайтах проектів «ISRAEL INVESTMENTS LTD» та «Центр Біржових Технологій», ознаки можливого зловживання на ринку фінансових послуг.

НКЦПФР, в межах компетенції, здійснила всі необхідні дії, зокрема, зверталась (безуспішно) із запитами до осіб, які розміщують рекламні матеріали, порушила (успішно) справи про правопорушення за безліцензійну діяльність на фондовому ринку.

Крім того, повідомила правоохоронні органи та Службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Центр Біржових Технологій

Під час здійснення регулярного нагляду за галузевою рекламною активністю аналітики Комісії виявили сторінку “компанії” «Центр Біржових Технологій», на якій громадянам пропонують послуги портфельного інвестування, а саме інвестування у портфель «Клервант», який сформований з акцій найбільших світових компаній і недооцінених активів.

Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «Центр Біржових Технологій», які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії:

«Повний пакет послуг, що надається Центром Біржових Технологій — надійний фундамент, на якому будується і буде розвиватися ваш бізнес: навчання, програмне забезпечення, торгова система, аналітична і технічна підтримка на всіх етапах, від відкриття рахунку до рішення призупинити або закрити торгівлю»;
«Клеревант» сформований фахівцями компанії ЦБТ — визнаними лідерами по портфельному інвестуванню в Україні. Важливо знати: на момент роботи портфеля ваші гроші знаходяться на рахунку європейського банку. Вони застраховані фондом гарантованого страхування і інвесторським компенсаційним фондом Європи»;
«Унікальність «Клеревант» полягає в надійності і інноваціях. Даний інвестиційний портфель поєднав в собі високу прибутковість акцій найбільших світових компаній і недооцінені активи. Можливість заробити від $ 5 000 до $ 50 000 за декілька місяців. Вигода: максимальний дохід завдяки унікальній стратегії оцінки акцій та інших активів»;
«Центр Біржових Технологій — безумовний лідер за кількістю ВІП-клієнтів серед всіх українських компаній, які працюють на фінансових ринках».
Також аналітики Комісії виявили багато зовнішньої реклами проекту в м. Києві, роликів на радіо, банерів та реклами на багатьох інформаційних ресурсах у мережі інтернет. Як сказано на сайті проекту, “Центр Біржових Технологій” має розгалуджену мережу філій та представництв у багатьох містах України”.

З відкритих джерел Комісія також встановила, що послуги для забезпечення діяльності домену надаються компанією «OVH Hosting Oy», яка зареєстрована в Фінляндії, та використовує віртуальні приватні хмарні сервери (VPS), які забезпечують анонімність власників доменів.

На офіційний запит Комісії про надання інформації від ЦБТ відповідь так і не надійшла.

ISRAEL INVESTMENTS LTD

Сайт проекту «ISRAEL INVESTMENTS LTD» пропонує громадянам послуги портфельного інвестування та п’ять різних варіантів інвестиційних пакетів за ціною від $ 500 до $ 50 000, які “сформовані з дорогоцінних металів, нафти, цінних паперів, криптовалют та стартапів”. Також на сторінці компанії зазначені такі послуги, як управління інвестиційними портфелями, інвестування у різні види накопичувальних фондів та у біржові індексні облігації, надання інформаційно-аналітичних та брокерських послуг.

Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «ISRAEL INVESTMENTS LTD», які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії:

«Професіонали нашої компанії також можуть створити індивідуальний інвестиційний портфель, з урахуванням Ваших побажань. Він буде доповнений фінансовими інструментами, які допоможуть швидше досягти поставлених цілей. Щоб гроші почали працювати на Вас, покладайтеся на професіоналів!»;
«ІП надає стабільний щомісячний пасивний дохід. Придбати портфель дуже просто: вибираєте пакет, тиснете «інвестувати, заповнюєте просту форму зворотного зв’язку. Все, дуже просто, далі з Вами зв’яжеться наш фахівець. Він надасть повну консультацію і обговорить всі деталі обраного портфеля»;
«Інвестиційний портфель це – різні активи, об’єднані для досягнення певних фінансових цілей. ІП може складатися з золота, нерухомості, цінних паперів, опціонів. Israel Investments пропонує готові інвестиційні пакети, які будуть приносити прибуток незалежно від політичної чи ринкової ситуації. Портфелі доступні для громадян будь-яких країн».
Рекламу «ISRAEL INVESTMENTS LTD» аналітики виявили на багатьох популярних інформаційних ресурсах у мережі інтернет, у соціальних мережах. Відповідно до інформації з сайту, «ISRAEL INVESTMENTS LTD» має представництва в Ізраїлі, Англії, Італії, Швейцарії, та Україні.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, офіційне представництво «ISRAEL INVESTMENTS LTD» в Україні зареєстровано як юридична особа – ПП “ІФЛК “ІЗРАЇЛЬ ІНВЕСТМЕНС” (код за ЄДРПОУ 42620622).

Послуги забезпечення діяльності домену надаються компанією «101domain», яка зареєстрована в США, і також надає своїм клієнтам можливість приховати інформацію про них у загальнодоступних Інтернет джерелах.

На офіційний запит Комісії про надання інформації від проекту відповідь так і не надійшла.

Комісія констатує в обох випадках всі ознаки можливого зловживання на ринку фінансових послуг, що несе загрозу введення в оману громадян та втрати ними значних коштів. НКЦПФР вживає всіх законних заходів щоб мінімізувати потенційно протиправну діяльність та попереджає інвесторів про ризики втрати грошей.

—————

Date: 02/07/2022

Par: EugeneLom

Titre: Best lolita2

####### OPVA ########
ULTIMATE РТНС COLLECTION
NO PAY, PREMIUM or PAYLINK
DOWNLOAD ALL СР FOR FREE

Description:-> gg.gg/11coqx

Webcams РТНС 1999-2022 FULL
STICKAM, Skype, video_mail_ru
Omegle, Vichatter, Interia_pl
BlogTV, Online_ru, murclub_ru

Complete series LS, BD, YWM
Sibirian Mouse, St. Peterburg
Moscow, Liluplanet, Kids Box
Fattman, Falkovideo, Bibigon
Paradise Birds, GoldbergVideo
Fantasia Models, Cat Goddess
Valya and Irisa, Tropical Cuties
Deadpixel, PZ-magazine, BabyJ
Home Made Model (HMM)

Gay рthс collection: Luto
Blue Orchid, PJK, KDV, RBV

Nudism: Naturism in Russia
Helios Natura, Holy Nature
Naturist Freedom, Eurovid

ALL studio collection: from
Acrobatic Nymрhеts to Your
Lоlitаs (more 100 studios)

Collection european, asian,
latin and ebony girls (all
the Internet video) > 4Tb

Rurikon Lоli library 171.4Gb
manga, game, anime, 3D

This and much more here:
or --> gg.gg/ygjj7
or --> url.pm/hRfA1
or --> u2b.eu/ua
or --> v.ht/LEYc
or --> cutt.us/jKbHA
or --> gg.gg/ntwgr
or --> v.ht/kIy2
or --> gurl.pro/k6ftqd
or --> gg.gg/ntwhd

###### Caution! ######
ALL premium big parts rar
(mix.part01..) or huge
archives - scam. Paylinks
(bit_ly lmy_de aww_su and
other) - virus. Be careful.
-----------------
-----------------
000A000604

—————

Date: 01/07/2022

Par: DonaldSef

Titre: 메이저놀이터


—————

Date: 30/06/2022

Par: LeonardPek

Titre: aromatoto


—————

Date: 30/06/2022

Par: Richardnor

Titre: 百家樂


百家樂

—————

Date: 29/06/2022

Par: Richardnor

Titre: 百家樂


百家樂

—————

Date: 28/06/2022

Par: JeffreyDed

Titre: Деревянные дома из оцилиндрованного бревна

Дома и бани из бревна, деревянный сруб по самым низким ценам в Москве
Лучшие цены и сроки, гарантия качества 17 лет на рынке, кредит, рассрочка.
+7 495 740 62 29
+7 925 740 62 29

—————

Date: 28/06/2022

Par: AspectMontagemaype

Titre: AspectMontage Windows replacement

AspectMontage Boston - Boston , MA aspectmontage.com a specialized serving and installation Window assemblage quest of the swearing-in of windows and doors in the solemn of Massachusetts. 1 year investiture warranty. Usefulness maintenance. Par‘nesis on choosing doors and windows for your home. We value time. Аск a suspicion on a under discussion at aspectmontage.com - flourish an response in 30 minutes, rule within a epoch and install in 1 day. Jell and omit!
variant1

—————

Date: 27/06/2022

Par: Richardnor

Titre: 百家樂


百家樂

—————

Date: 27/06/2022

Par: RichardFaift

Titre: Florida property for sale


—————